Informacje o organizacji Publicznego Przedszkola Samorządowego w Szkole Podstawowej w Domaradzu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 lutego 2019

Od 1 września 2019 roku zostanie otwarte nowe przedszkole. Nowo powstałe przedszkole będzie zlokalizowane na parterze po lewej stronie względem stołówki. Sale edukacyjne jak i łazienki będą odpowiednio dostosowane do potrzeb najmłodszych.  Wyposażenie pomieszczeń przedszkola obejmuje zakup mebli, pomocy edukacyjnych, zabawek,  szatni oraz stołówki.

Czas pracy przedszkola od 7.00- 17.00 ( z możliwością wcześniejszego przyprowadzania dzieci od godziny 6.30).

Jadłospis będzie zawierać cztery zdrowe i smaczne posiłki- śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. Dania będą przygotowywane w szkolnej kuchni z myślą o najmłodszych.

Przedszkolakami zajmie się doświadczona kadra pedagogiczna, która zadba o komfortowe warunki rozwoju intelektualnego i ruchowego. Przebieg zajęć będzie dobierany do grupy wiekowej dzieci.

Przedszkole będzie w zupełności bezpłatne jak również materiały, pomoce edukacyjne, jedyna opłata to stawka za wyżywienie.

Plac zabaw obok szkoły będzie miłą atrakcją spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nowoczesne urządzenia o odpowiedniej konstrukcji oraz sztucznej nawierzchni zapewniają bezpieczną i pełną fantazji zabawę. Planuje się również wykonanie zamkniętego placu zabaw wyłącznie dla dzieci w wieku przedszkolnym na dziedzińcu szkolnym.

Serdeczne zapraszamy do zapisów dzieci w sekretariacie w Szkole Podstawowej.

Ważnym aspektem funkcjonowania przedszkola jest całkowite oddzielenie przedszkolaków od pozostałej części uczniów ze starszych klas.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Pani Dyrektor bądź pod numerem 733 300 493.

 Wójt Gminy Domaradz

Autor: Wójt Gminy Domaradz

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-02-11
Data publikacji:2019-02-11
Osoba sporządzająca dokument:Wójt Gminy Domaradz
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:544