Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2015

6 lipca 2015
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

W niedzielę, 5 lipca, na stadionie w Golcowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W kategorii strażaków czynnych najlepsi okazali się strażacy z Baryczy, w kategorii kobiet - panie z Golcowej. W zmaganiach drużyn młodzieżowych zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców wygrali zawodnicy z Golcowej.

Czytaj więcej o: Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2015

Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska z dnia 6 lipca 2015 r. w sprawie występowania wysokich stężeń ozonu

6 lipca 2015
Tomasz Bober

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie informuje, że utrzymujące się od kilku dni bardzo wysokie temperatury powietrza i duże nasłonecznienie sprzyjają występowaniu wysokich stężeń ozonu. Ozon jest zanieczyszczeniem wielkoobszarowym, którego cechą charakterystyczną jest, że do jego przekroczeń dochodzi zarówno na obszarach zurbanizowanych jak i wiejskich.

Czytaj więcej o: Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska z dnia 6 lipca 2015 r. w sprawie występowania wysokich stężeń ozonu

Kolarze w Domaradzu

1 lipca 2015
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

W środę wieczorem przez Domaradz przejeżdżali uczestnicy Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przejazdu.

Czytaj więcej o: Kolarze w Domaradzu

Zakończenie realizacji projektu POKL przez GOPS w Domaradzu

30 czerwca 2015
Marzena Nycz
Powiększ zdjęcie

W czerwcu 2015 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Domaradzu zakończył realizację projektu systemowego „Czas na aktywność w gminie Domaradz”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany był w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII- Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 –Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji.

Czytaj więcej o: Zakończenie realizacji projektu POKL przez GOPS w Domaradzu

Rajd Nordic Walking w Domaradzu

29 czerwca 2015
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że ponad 50 osób wzięło udział w Rajdzie Nordic Walking organizowanym przez LGD Ziemia Brzozowska i Gminę Domaradz.

Czytaj więcej o: Rajd Nordic Walking w Domaradzu

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

29 czerwca 2015
Tomasz Bober