GMINA DOMARADZ

Podsumowanie projektu "Jestem mądrym konsumentem od dziecka"

30 listopada 2012

Podsumowanie projektu "Jestem mądrym konsumentem od dziecka"29 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Domaradzu odbyło się podsumowanie projektu "Jestem mądrym konsumentem od dziecka" realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski przy wsparciu funduszy szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej.

Głównym celem projektu było upowszechnienie wiedzy konsumenckiej wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Prałata Antoniego Kołodzieja w Domaradzu, a przez nich również wśród ich rodzin.

Cel ten został osiągnięty poprzez realizację różnorodnych zajęć z zakresu edukacji konsumenckiej.

Dzieci mogły dowiedzieć się o podstawowych prawach konsumenta, na co zwracać uwagę przy zakupach, jak oszczędzać energię i chronić środowisko oraz o podstawowych zagadnieniach związanych z bankami i zakupami w internecie.

Na podsumowanie w dniu 29 listopada przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Domaradz - Jan Pilch, Przewodnicząca Rady Gminy - Wanda Krupa oraz Wojciech Teleżyński -Dyrektor Oddziału Domaradz PBS Sanok.

Podczas podsumowania realizatorzy projektu krótko przedstawili jego cele i osiągnięcia oraz wręczyli nagrody za udział w przeprowadzonych w ramach projektu konkursach a dzieci zaprezentowały krótka część artystyczną o tematyce projektu.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z PODSUMOWANIA

Autor: Tomasz Bober

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2012-11-30
Data publikacji:2012-11-30
Osoba sporządzająca dokument:Tomasz Bober
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Kielnar
Liczba odwiedzin:993