DNI GMINY DOMARADZ 2014

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 lipca 2014

Dni Gminy DomaradzZa nami kolejne DNI GMINY DOMARADZ. W sobotę widzowie mieli okazję oglądać zmagania sportowe, zaś w niedzielę występy lokalnych wykonawców oraz gwiazdy wieczoru - zespołu Cliver.

Sobotnie zawody sportowe rozpoczęły się od meczu piłki nożnej Seniorzy kontra Juniorzy Sokoła Domaradz. W meczu zwyciężyło doświadczenie, dzięki któremu Seniorzy wygrali 5:1

Kolejnym etapem imprezy był turniej siatkówki plażowej do którego zgłosiło się 6 drużyn. Po rozegraniu wszystkich pojedynków wyłoniono zwycięzców: zespół Jakub i Spółka.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i nagrody wręczone przez Wójta Gminy Domaradz - Jana Pilcha.

Drugi dzień Dni Gminy Domaradz rozpoczął się od przemówienia Wójta Gminy Domaradz. Następnie na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Przedszkola Bł. E. Bojanowskiego z Domaradza, którzy zaprezentowali nam dwa piękne tańce.

O godzinie 16:30 Wójt Gminy Domaradz Jan Pilch wraz z członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego Tadeuszem Pióro oraz Dyrektorem PBS oddział Domaradz Wojciechem Teleżyńskim wręczyli statuetki i nagrody dla zwycięzców konkursu na "Młodzieżowego Społecznika Roku 2014" oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców.

Tytuł "Młodzieżowego Społecznika Roku 2014" otrzymali: Gabriela Kudła z Baryczy, Magdalena Ząbek z Baryczy, Julia Stec z Domaradza, Paulina Śmigiel z Domaradza, Natalia Szafran z Domaradza, Małgorzata Pietrasz z Golcowej, Konrad Wojnar z Golcowej oraz Izabela Walczak z Golcowej.

Jako kolejni na scenę wkroczyły zespoły i soliści działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Domaradzu: wokaliści, zespoły taneczne oraz orkiestra dęta.

Następnie nadszedł czas na występ gwiazdy wieczoru - zespołu Cliver. Występ był bardzo udany i spodobał się licznie przybyłej domaradzkiej publiczności.

Imprezę zakończyła zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki zespołu "Boskie Torsy" z Brzozowa.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z PIERWSZEGO DNIA DNI GMINY DOMARADZ - 19 LIPCA 2014 R.

 

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z Z DRUGIEGO DNIA DNI GMINY DOMARADZ - 20 LIPCA 2014 R.

Autor: Tomasz Bober

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2014-07-21
Data publikacji:2014-07-21
Osoba sporządzająca dokument:Tomasz Bober
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Kielnar
Liczba odwiedzin:782