Konkurs na Najpiękniejszą Palmę i Pisankę Wielkanocną Domaradz 2019
W dniach 20 marca - 10 kwietnia 2019r. odbył się Gminny Konkurs Plastyczny na:
"Najpiękniejszą palmę i pisankę wielkanocną"
Prace konkursowe oceniała komisja w składzie:
1. Genowefa Gosztyła - przewodniczący
2. Wiesława Wojewoda - członek
3. Bożena Gładysz - członek
W kategorii na "Najpiękniejszą pisankę wielkanocną" wpłynęło 31 prac.
Natomiast w kategorii "Palm wielkanocnych" do zmagań konkursowych złożono 32 palmy.
Wszystkie prace konkursowe były wykonane bardzo starannie, kreatywnie i z dużą dozą pomysłowości, stąd komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem.
Głównym kryterium oceny prac stał się osobisty wkład wniesiony w wykonanie prac, pomysłowość oraz poziom artystyczny.
Komisja postanowiła przyznać nagrody rzeczowe za poszczególne miejsca w danych kategoriach ufundowane przez GOK w Domaradzu.
Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki za udział w konkursie.
Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznano:
Konkurs na: "Najpiękniejszą pisankę wielkanocną"
kategoria I:
I miejsce: Emilia Frańczak - Przedszkole Samorz. w Golcowej
II miejsce: - Karol Mazur - SP Nr 2 w Golcowej
III miejsce: - Natalia Stokłosa - SP w Baryczy
Wyróżnienie: Kornelia Misztak - SP Nr 1 w Domaradzu
Kategoria II:
I miejsce: Julia Herbut - SP Nr 2 w Golcowej
II miejsce: Magdalena Pełdyjak - SP Nr 1 w Domaradzu
III miejsce: Jakub Kurcoń - SP w Baryczy
wyróżnienie: Barbara Bober - SP Nr 1 w Domaradzu
Kacper Wójcik - SP Nr2 w Domaradzu
Konkurs na "Najpiękniejszą palmę wielkanocną"
Kategoria I:
I miejsce: - Kacper Turoń - Przedszkole Samorz. w Golcowej
II miejsce: - Karolina Łobodzińska - SP Nr 1 w Domaradzu
III miejsce: - Oliwia Wolanin - SP w Baryczy
Wyróżnienie: Marcelina Łobaza - SP Nr 2 w Domaradzu
Patrycja Janowiec - SP Nr 2 w Golcowej
Kategoria II:
I miejsce: Ksawery Łobaza - SP Nr 2 w Domaradzu
II miejsce: Paweł Adam - SP w Baryczy
Katarzyna Albrycht - SP Nr 2 w Domaradzu
III miejsce: Wojciech Maź - SP Nr 1 w Domaradzu
Wyróżnienie: Hubert Bąk - SP Nr 2 w Golcowej
Kategoria III:
I miejsce: Kamil Ząbek i Mateusz Syrnik - SP w Baryczy
Martyna Władyka - SP Nr 1 w Domaradzu
II miejsce - Daria Rogoz - SP Nr 1 w Domaradzu
III miejsce - Krzysztof Więcek - ZS w Golcowej
Wyróżnienie: Julia Pitera - SP Nr 1 w Domaradzu
Wszystkim uczestnikom, artystom i wykonawcom a także komisji konkursowej serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu!
Galeria prac konkursowych pojawi się już niebawem!
Gminny Ośrodek Kultury w Domaradzu
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | Diana Dereniowska-Wójcik |
---|---|
Data utworzenia: | 2019-05-07 |
Data publikacji: | 2019-05-07 |
Osoba sporządzająca dokument: | Diana Dereniowska-Wójcik |
Osoba wprowadzająca dokument: | Diana Dereniowska-Wójcik |
Liczba odwiedzin: | 1039 |