Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Sesja Rady Gminy w dniu 28 września 2016 r.

23 września 2016
Urszula Zając

sesjaNa podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r poz. 466) oraz § 21 ust. 3 Statutu Gminy Domaradz (Uchwała Nr XXXVII/260/2014 z dnia 27 czerwca 2014r.) zaplanowano XXI sesję Rady Gminy Domaradz na dzień 28 .09. 2016r. (tj. środa) o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy w Domaradzu w sali Nr 3 z następującym porządkiem obrad:

 

Czytaj więcej o: Sesja Rady Gminy w dniu 28 września 2016 r.

KOMUNIKAT OBRONY CYWILNEJ

23 września 2016
Aleksander Kudła

alarmUprzejmie informuję mieszkańców powiatu brzozowskiego, że w związku z ćwiczeniami obrony cywilnej, odbędzie się głośna próba syren. Syreny zostaną włączone w dniu 27 września 2016 r.

Wyemitowane zostaną następujące sygnały:

  • ogłoszenie alarmu (dźwięk modulowany 3 min.) godz. 13 00.
  • odwołanie alarmu (dźwięk ciągły 3 min.) godz. 13 15.

Szef Obrony Cywilnej Powiatu Brzozowskiego

 inż. Zygmunt Błaż Starosta Brzozowski

Czytaj więcej o: KOMUNIKAT OBRONY CYWILNEJ

Odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i pozostałe ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010 roku

19 września 2016
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

18 września 2016 roku w Domaradzu odbyło się uroczyste odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i pozostałe ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010 roku. Wzięli w niej udział między innymi Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, Senator Alicja Zając, Poseł Bogdan Rzońca, Poseł Piotr Babinetz, Wicewojewoda Witold Lechowski, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska.

Czytaj więcej o: Odsłonięcie i poświęcenie tablicy upamiętniającej Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i pozostałe ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010 roku

Otwarcie Publicznego Przedszkola Samorządowego w Zespole Szkół w Golcowej

13 września 2016
Maria Gacek
Powiększ zdjęcie

1 września  2016 roku  r. to ważna  data  dla całej społeczności szkolnej  i gminnej. W tym właśnie dniu  odbyło się uroczyste  otwarcie  nowego przedszkola  – Publicznego Przedszkola  Samorządowego  w Golcowej. W uroczystości otwarcia obiektu  wzięli udział  Wójt Gminy Domaradz  Pan Jan Kędra, Przewodniczący Rady Gminy Pan Jerzy Łukaszyk, Ksiądz Dziekan Tadeusz Pikor,  Dyrektor  Zespołu Szkół  w Golcowej  Pani Maria Gacek, nauczyciele, rodzice, młodzież i dzieci przedszkolne.

Czytaj więcej o: Otwarcie Publicznego Przedszkola Samorządowego w Zespole Szkół w Golcowej

Zapraszamy na zajęcia do Gminnego Ośrodka Kultury

6 września 2016
Aleksandra Telesz
Powiększ zdjęcie

Gminny Ośrodek Kultury w Domaradzu zaprasza na zajęcia sekcji: teatralnej, tanecznej, wokalnej i instrumentalnej. Godziny i terminy zajęć indywidualnych i grupowych zostaną podane po ustaleniu ilości chętnych.

Zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 12-17 w Klubie Wspólnota w Domaradzu lub poprzez e-mail: klubwspolnota@gmail.com

 
Czytaj więcej o: Zapraszamy na zajęcia do Gminnego Ośrodka Kultury

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości

2 września 2016
Małgorzata Domaradzka

sprzedaż nieruchomościWójt Gminy Domaradz  działając na  podstawie  Ustawy  z dnia 21 sierpnia 1997  o gospodarce nieruchomościami  tekst jednolity  Dz.U.2015., poz. 1774, oraz art. 37 pkt a ustawy o lasach (Dz.U.2015.2100) ogłasza publiczny przetarg nieograniczony ustny ( licytacja ) na sprzedaż nieruchomości rolnych, wchodzących w skład Zasobu Mienia Komunalnego  gminy Domaradz wsi Domaradz .

Czytaj więcej o: Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości

Zapraszamy na powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze do Jasienicy Rosielnej

2 września 2016
Aleksander Kudła
Powiększ zdjęcie

Starosta Brzozowski, Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie,Wójt Gminy Jasienica Rosielna, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP Jasienica Rosielna oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzozowie zapraszają na

XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Starosty Brzozowskiego 4 września 2016 r. dp pralu w Jasienicy Rosielnej.

 

Czytaj więcej o: Zapraszamy na powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze do Jasienicy Rosielnej

Pojemniki na przeterminowane leki

2 września 2016
Tomasz Śmigiel
Powiększ zdjęcie

Informujemy, że w aptekach w miejscowościach Domaradz i Golcowa zostały umieszczone pojemniki na przeterminowane leki.

Do pojemników wrzucamy: tabletki, ampułki, maści, żele, czopki, syropy, proszki, krople oraz roztwory zamknięte w szczelnych opakowaniach.

Nie wrzucamy: termometrów i aerozoli, zużytych igieł i strzykawek, używanych gazików i pieluchomajtek.

Czytaj więcej o: Pojemniki na przeterminowane leki

Pożegnanie wakacji w Domaradzu

29 sierpnia 2016
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

28 sierpnia mieszkańcy Gminy Domaradz mogli bawić się na imprezie pod nazwą "Pożegnanie wakacji". W jej trakcie mogli obejrzeć występy dziecięcych i  młodzieżowych  zespołów i solistów Gminnego Ośrodka Kultury w Domaradzu oraz potańczyć przy muzyce zespołu "Trident".

Czytaj więcej o: Pożegnanie wakacji w Domaradzu

Delegacje wieńcowe z naszej gminy na Dożynkach Wojewódzkich i Archidiecezjalnych

29 sierpnia 2016
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

Trzy grupy wieńcowe z Golcowej i Domaradza uczestniczyły 28 sierpnia 2016 r. w XXXIII Dożynkach Archidiecezji Przemyskiej i XVI Województwa Podkarpackiego w Polańczyku.

Czytaj więcej o: Delegacje wieńcowe z naszej gminy na Dożynkach Wojewódzkich i Archidiecezjalnych