DNI GMINY DOMARADZ 2013

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 lipca 2013

Dni Gminy Domaradz 2013Za nami pierwszy weekend rozpoczętego właśnie cyklu imprez pod nazwą Dni Gminy Domaradz 2013. W sobotę widzowie mieli okazję oglądać zmagania sportowe, zaś w niedzielę występy lokalnych wykonawców oraz gwiazdy wieczoru - zespołu Góralsi.

Sobotnie zawody sportowe rozpoczęły się od meczu piłki nożnej OSP Poręby - Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlani. Mecz był bardzo zacięty i ostatecznie zakończył się remisem 3:3.

Kolejnym etapem imprezy był turniej siatkówki plażowej do którego zgłosiła się wyjątkowo duża liczba chętnych. Po rozegraniu wszystkich pojedynków wyłoniono zwycięzców: Kamil Rachwał i Mateusz Ankowski.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary wręczone przez Wójta Gminy Domaradz - Jana Pilcha.

Drugi dzień Dni Gminy Domaradz rozpoczął się od przemówienia Wójta Gminy Domaradz. Następnie na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Przedszkola Bł. E. Bojanowskiego z Domaradza, którzy zaprezentowali nam dwa piękne tańce.

Jako kolejni na scenę wkroczyły zespoły i soliści działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Domaradzu: wokaliści, zespoły taneczne oraz orkiestra dęta.

Na scenie zaprezentował się również Józef Cupak - poeta z Wary.

O godzinie 18 Wójt Gminy Domaradz Jan Pilch wraz z członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego Tadeuszem Pióro oraz Dyrektorem PBS oddział Domaradz Wojciechem Teleżyńskim wręczyli statuetki i nagrody dla zwycięzców konkursu na "Młodzieżowego Społecznika Roku 2013" oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców.

Tytuł "Młodzieżowego Społecznika Roku 2013" otrzymali: Piotr Sowa z Baryczy, Tobiasz Kudła z Baryczy, Paulina Hunia z Domaradza, Martyna Bocek z Domaradza, Krystian Szczepan z Domaradza, Marcin Szmyd z Golcowej, Gabriela Więcek z Golcowej oraz Aneta Wolanin z Golcowej.

Następnie nadszedł czas na występ gwiazdy wieczoru - zespołu Góralsi. Występ był bardzo udany i spodobał się domaradzkiej publiczności.

Imprezę zakończyła zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki zespołu "Boskie Torsy" z Brzozowa.

Cykl imprez Dni Gminy Domaradz jest współfinansowany z małych projektów w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z DNI GMINY DOMARADZ 2013

Autor: Tomasz Bober

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2013-07-22
Data publikacji:2013-07-22
Osoba sporządzająca dokument:Tomasz Bober
Osoba wprowadzająca dokument:Katarzyna Kielnar
Liczba odwiedzin:1291