Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Rok 2021

Rok 2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

E-faktury za wodę i ścieki

13 maja 2021
Tomasz Śmigiel

E-fakturyUrząd Gminy informuje, że istnieje możliwość przesyłania faktur za wodę i ścieki drogą elektroniczną. E-faktury mogą być wysyłane do odbiorcy drogą elektroniczną na wskazany przez niego adres mailowy, po uprzedniej akceptacji przez odbiorcę tego sposobu przesyłania faktur poprzez podpisanie oświadczenia o zgodzie.

W przypadku wyrażenia chęci otrzymywania faktur drogą elektroniczną prosimy o dostarczenie wypełnionego oświadczenia do Urzędu Gminy w Domaradzu lub przesłanie podpisanego elektronicznie podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym za pomocą platformy E-PUAP lub na adres e-mail: gmina@domaradz.pl

Nowy plac zabaw dla dzieci przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Domaradzu

12 maja 2021
Przejdź do - Nowy plac zabaw dla dzieci przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Domaradzu

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Domaradzu uruchomiono właśnie nowy plac zabaw dla najmłodszych dzieci.  Mogą z niego korzystać między innymi dzieci uczęszczające do przedszkola samorządowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Domaradzu.

Zebranie wiejskie w Domaradzu

11 maja 2021
Tomasz Bober

Zebranie wiejskieNa podstawie § 12 ust. 1 pkt. 1 Statutu Sołectwa Domaradz zwołuję Zebranie wiejskie Wsi Domaradz na dzień 16 maja 2021 r. o godz. 10.00 (niedziela) w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Domaradzu z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Czytaj więcej o: Zebranie wiejskie w Domaradzu

POŻYCZKI JAKO WSPARCIE FINANSOWE KOWR

4 maja 2021
Tomasz Bober
Przejdź do - POŻYCZKI JAKO WSPARCIE FINANSOWE KOWR

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) realizując politykę rozwoju obszarów wiejskich, a także wychodząc naprzeciw potrzebom polskiego rolnictwa uruchomił możliwość zaciągania pożyczek ze środków Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa.
Pożyczki są udzielane przez KOWR jako wsparcie przedsięwzięć mających na celu rozwój obszarów wiejskich, z przeznaczeniem środków na finansowanie działań innowacyjnych lub rozwojowych związanych z produkcją roślinną, zwierzęcą, hodowlą oraz przetwórstwem rolno-spożywczym.

ZUS przypomina - kiedy przysługuje zasiłek opiekuńczy?

4 maja 2021
Tomasz Bober

zus przypominaRodzice mogą nadal korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Prawo do niego zostało przedłużone do 9 maja.

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje za okres, na jaki zostały zamknięte żłobki, kluby dziecięce, przedszkola, szkoły, placówki pobytu dziennego i inne placówki lub w związku
z niemożnością sprawowania opieki przez nianie lub opiekunów dziennych z powodu COVID-19. Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje również w razie ograniczonego otwarcia tych placówek.

Czytaj więcej o: ZUS przypomina - kiedy przysługuje zasiłek opiekuńczy?

Oferta ZSB dla uczniów

22 kwietnia 2021
Tomasz Bober
Przejdź do - Oferta ZSB dla uczniów

Poniżej prezentujemy ofertę Zespołu Szkół Budowlanych z Brzozowa dla uczniów kończących szkoły podstawowe.

Zawiadomienie Starosty Brzozowskiego

20 kwietnia 2021
Tomasz Bober
ewidencja grutów Barycz projektNa podstawie art. 7d pkt 1 i art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne  i kartograficzne (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r., poz. 2052 ze zm.), zawiadamiam o wyłożeniu do wglądu osób zainteresowanych projektu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Barycz, jednostka ewidencyjna Domaradz, które odbędzie się w dniach roboczych:
  • od 10.05.2021 r. do 28.05.2021 r. w godzinach od 7:30 do 15:30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzozowie przy ul. 3-go Maja 51, w pokoju nr 37 (sala narad)
  • oraz dodatkowo od 10.05.2021 r. do 14.05.2021 r. w godz. od 8:00 do 16:00 w pomieszczeniach Remizy Strażackiej w Baryczy.
Czytaj więcej o: Zawiadomienie Starosty Brzozowskiego

Zgłoszenie wypadku przy pracy rolniczej możliwe także przez ePUAP

19 kwietnia 2021
Tomasz Bober

zgłaszanie przez E-puapKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że udostępniła na platformie ePUAP usługę Zgłoszenie wypadku przy pracy rolniczej co ułatwi zgłaszanie wypadku przy pracy rolniczej oraz składanie wniosku SR-23 o jednorazowe odszkodowanie z tytułu stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego wypadkiem przy pracy rolniczej lub rolniczą chorobą zawodową.

Czytaj więcej o: Zgłoszenie wypadku przy pracy rolniczej możliwe także przez ePUAP

Szczepienie lisów

19 kwietnia 2021
Małgorzata Domaradzka

komunika PWETKomunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego lekarza weterynarii o planowanej w dniach 1-11 maja 2021 r. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-05
Data publikacji:2021-01-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2938