Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Zmiany w programie „Czyste Powietrze” dotyczące pomp ciepła

12 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

Obowiązkowy audyt energetyczny przy pompie ciepła, pompy ciepła z certyfikatami na liście ZUM tylko do 31 grudnia 2024 r. – to dwie zapowiadane zmiany w „Czystym Powietrzu”, które uwzględniono już w najnowszej dokumentacji programowej.

Czytaj więcej o: Zmiany w programie „Czyste Powietrze” dotyczące pomp ciepła

Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Domaradz dotyczący przedstawienia przez Wójta Gminy Domaradz ,,Raportu o stanie gminy Domaradz za rok 2023” oraz zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad w/w raportem

12 czerwca 2024
Dorota Mendyka

herbZgodnie z art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024r. poz.609) Wójt Gminy Domaradz zobowiązany jest w terminie do dnia 31 maja przedstawić Radzie Gminy Domaradz „Raport o stanie gminy Domaradz za rok 2023”.
Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów, strategii oraz uchwał rady gminy.  „Raport o stanie gminy Domaradz za rok 2023” został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.domaradz.pl/Raporty_o_stanie_gminy      

Czytaj więcej o: Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Domaradz dotyczący przedstawienia przez Wójta Gminy Domaradz ,,Raportu o stanie gminy Domaradz za rok 2023” oraz zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad w/w raportem

Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

12 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

W rozegranym 12 czerwca 2024 r. na stadionie w Domaradzu Gminnym Turnieju Piłki Nożnej najlepsi zarówno w kategorii igrzysk dzieci jak i kategorii igrzysk młodzieży szkolnej okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Domaradzu. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1 w Golcowej a trzecie Szkole Podstawowej w Baryczy.

Czytaj więcej o: Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

Zapraszamy na rajd Nordic Walking 15 czerwca 2024 r.

11 czerwca 2024
Tomasz Bober

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Domaradz

10 czerwca 2024
Tomasz Bober

 pkwW wyborach do Parlamenty Europejskiego, które odbyły się 9 czerwca 2024 r. najwięcej głosów na terenie Gminy Domaradz zdobyło Prawo i Sprawiedliwość 65,70%. Z kandydatów najwięcej głosów zdobył Daniel Obajtek 31,98%. Frekwencja wyniosła 33,31%.

Szczegółowe wyniki głosowania w Gminie Domaradz.

Czytaj więcej o: Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Domaradz

Awans LKS Golcowa

10 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek drużyna LKS Golcowa awansowała do klasy A. Zawodnikom, działaczom i trenerom serdecznie gratulujemy.

Wyniki i table LKS Golcowa.

Czytaj więcej o: Awans LKS Golcowa

Dzień dziecka w Gminie Domaradz

10 czerwca 2024
Powiększ zdjęcie

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z gminnych obchodów Dni Dziecka na stadionie w Domaradzu 9 czerwca 2024 r.

Więcej zdjęć i filmów można zobaczyć na profilu facebookowym Gminnego Ośrodka Kultury w Domaradzu.

Czytaj więcej o: Dzień dziecka w Gminie Domaradz

Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka

8 czerwca 2024
Tomasz Bober

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca 2024 r.

7 czerwca 2024
Tomasz Bober

pkwWybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca 2024 r. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 rano do 21 wieczorem. Wyborcy w Polsce będą głosować w obwodowych komisjach wyborczych w miejscu swojego stałego zamieszkania (zestawienie dla Gminy Domaradz zamieszczono poniżej).  Głos można oddać tylko na jednego kandydata.

Ważny głos to postawienie znaku „X” w kratce obok nazwiska kandydata, na którego chce się oddać głos. Głos można oddać tylko na jednego kandydata.

Jeżeli znak „X” zostanie postawiony przy większej liczbie kandydatów z różnych list, głos taki będzie nieważny. Podobnie jest w sytuacji, gdy nie postawiono znaku „X” przy nazwisku żadnego kandydata lub gdy zostanie on postawiony przy nazwisku kandydata, znajdującego się na liście, która została wykreślona.

Czytaj więcej o: Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca 2024 r.