Jesteś tutaj: Start

Najnowsze aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Domaradzu

18 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

Wójt Gminy Domaradz oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Domaradzu serdecznie zapraszają na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się w dniu 30 czerwca 2024 r. o godz. 14:00 na stadionie sportowym w  Domaradzu.

    

                   

 

Czytaj więcej o: Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Domaradzu

Usługi sąsiedzkie

18 czerwca 2024
Sabina Lech
Powiększ zdjęcie Usługi%20sąsiedzkie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Domaradzu informuje o wprowadzeniu nowej formy wsparcia w postaci usług sąsiedzkich. Program ten ma na celu wspieranie mieszkańców naszej gminy poprzez budowanie silniejszych więzi sąsiedzkich i oferowanie pomocy osobom, które jej najbardziej potrzebują.

Czytaj więcej o: Usługi sąsiedzkie

Rajd Nordic Walking w Domaradzu

17 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

W sobotę, 15 czerwca 2024 r. w Domaradzu odbył się kolejny z serii rajdów Nordic Walking zorganizowany przez Lokalną Grupę działania Ziemia Brzozowska i Stację Zdrowie. Uczestniczyli w nim mieszkańcy Gminy Domaradz, którzy mieli okazję wspólnie przejść około 4 km trasę, wykonując przy okazji ćwiczenia.

Po rajdzie każdy mógł skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Domaradzu.

Czytaj więcej o: Rajd Nordic Walking w Domaradzu

Gratulacje dla Sokoła Domaradz

17 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

Serdecznie gratulujemy kolejnym drużynom z terenu naszej gminy, które uzyskała awans do wyższej klasy rogrywkowej. Do drużyny tramkarzy Sokoła Domaradz, której nagrody za awans podczas przerwy meczu wręczył Wójt Gminy Domaradz Marcin Tarabuła, dołączyła drużyna seniorów, która awansowała do klasy A po zwycięskim meczu z drużyną z Jasionowa 2:1.

Czytaj więcej o: Gratulacje dla Sokoła Domaradz

Zapraszamy na badania

17 czerwca 2024
Marta Pilch
Powiększ zdjęcie

Gmina Domaradz i Centrum Medyczne MEDYK zapraszają na bezpłatne badania w ramach programu "Profilaktyka 40+" Na badania można się zgłosić w godz. 6:30 - 10:00  23 czerwca 2024r.  do sali na parterze w budynku OSP Domaradz.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na badania

Zamknięta droga w Baryczy

14 czerwca 2024
Tomasz Bober

herb powiatuZarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie zawiadamia o całkowitym zamknięciu drogi powiatowej nr 2020R Barycz - Niebylec w km 0+940 - 2+310 w m. Barycz w dniach od 24.06.2024 do 25.06.2024 w godzinach od 8.00 do 17.00 w związku z wykonaniem warstw bitumicznych. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin może ulec wydłużeniu.

Czytaj więcej o: Zamknięta droga w Baryczy

Zmiany w programie „Czyste Powietrze” dotyczące pomp ciepła

12 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

Obowiązkowy audyt energetyczny przy pompie ciepła, pompy ciepła z certyfikatami na liście ZUM tylko do 31 grudnia 2024 r. – to dwie zapowiadane zmiany w „Czystym Powietrzu”, które uwzględniono już w najnowszej dokumentacji programowej.

Czytaj więcej o: Zmiany w programie „Czyste Powietrze” dotyczące pomp ciepła

Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Domaradz dotyczący przedstawienia przez Wójta Gminy Domaradz ,,Raportu o stanie gminy Domaradz za rok 2023” oraz zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad w/w raportem

12 czerwca 2024
Dorota Mendyka

herbZgodnie z art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024r. poz.609) Wójt Gminy Domaradz zobowiązany jest w terminie do dnia 31 maja przedstawić Radzie Gminy Domaradz „Raport o stanie gminy Domaradz za rok 2023”.
Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów, strategii oraz uchwał rady gminy.  „Raport o stanie gminy Domaradz za rok 2023” został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.domaradz.pl/Raporty_o_stanie_gminy      

Czytaj więcej o: Komunikat Przewodniczącego Rady Gminy Domaradz dotyczący przedstawienia przez Wójta Gminy Domaradz ,,Raportu o stanie gminy Domaradz za rok 2023” oraz zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad w/w raportem

Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych

12 czerwca 2024
Tomasz Bober
Powiększ zdjęcie

W rozegranym 12 czerwca 2024 r. na stadionie w Domaradzu Gminnym Turnieju Piłki Nożnej najlepsi zarówno w kategorii igrzysk dzieci jak i kategorii igrzysk młodzieży szkolnej okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Domaradzu. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1 w Golcowej a trzecie Szkole Podstawowej w Baryczy.

Czytaj więcej o: Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych