Konkursy Bożonarodzeniowe - nagrody zostały przyznane

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 grudnia 2016

W gminnym Ośrodku Kultury rostrzygnięto właśnie konkursy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. 

 KONKURS SZOPEK BOZONARODZENIOWYCH DOMARADZ 2016

Do konkursu wpłyneło łącznie 14 prac. Warto zwrócić uwagę, że z roku na rok poziom konkursu się podnosi: szopki są wykonywane niezwykle pomysłowymi technikami, wykonane są bardzo starannie. Dlatego wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

W wyniku oceny dokonanej przez komisję konkursową postanowiono nagrodzić:

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV – VI

I miejsce -    Paweł Kobiałka, SP 2 Golcowa

I  miejsce -  Julia Stec, Magdalena Wojewoda, ZS Barycz

II miejsce -    Wojciech Bober, SP2

II miejsce -   Małgorzata Wacek, SP 2 Golcowa

III miejsce - Zofia Stępień, SP 2 Domaradz

III miejsce - Kryspin Bogusz, Piotr Sowa, ZS Barycz

Wyróżnienie:   Marcin Noster SP2 Domaradz

 Wyróżnienie:  Kamil Wójcik - SP2 Golcowa

 

KATEGORIA GIMNAZJA:

 

I miejsce - Natalia Telesz, ZS Domaradz

I miejsce: Paweł Stec, ZS Barycz

II miejsce: Anna Noster, ZS Domaradz

III: Gabriela Kudła, Grzegorz Zimny - ZS Barycz

  

GMINNY KONKURS PT. „KOLĘDNICY – WĘDROWNICY” DOMARADZ 2016

Do konkursu Gminnego wpłynęło łącznie 17 przepięknych prac ze szkół Gminy Domaradz. 

Postanowiono nagrodzić:

 KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI

I miejsce -        Paweł Kobiałka, SP 2 Golcowa

II miejsce -         Karolina Szeligowska, ZS Barycz

II miejsce -        Joanna Stokłosa, Klub Tęcza Barycz

III miejsce -          Magdalena Pilch, ZS Barycz

III miejsce -       Aleksandra Pilch, ZS Barycz

Wyróżnienie:   Agata Sowa , ZS Barycz

 

KONKURS NA NAJŁĄDNIEJSZA OZDOBĘ CHOINKOWĄ DOMARADZ 2016

 Do konkursu Gminnego wpłynęło łącznie 42  prace ze szkół Gminy Domaradz. 

Przyznano następujące nagrody:

Kategoria I (kl. O-I):

I miejsce -          Oliwia Rachwał, SP 2 Golcowa

II miejsce -         Grupa Misiów - Przedszkole w Golcowej

III miejsce-           Kinga Kurcz, ZS Golcowa

III miejsce -          Aleksandra Białek, ZS Barycz

Wyróżnienie:        Anna Zawidlak, ZS Domaradz

 

Kategoria II (kl. 2-3):

I miejsce -          Aleksandra Płoucha, SP 2 Golcowa

I miejsce -        Bartłomiej Wrona - ZS Golcowa

II miejsce -         Aleksandra Potoczna, SP 2 Golcowa

III miejsce-           Filip Sowa, ZS Barycz

III miejsce -         Paweł Szeligowski, Klub Tęcza

Wyróżnienie:        Karolina Biedka, ZS Domaradz

 Wyróżnienie:        Hubert Bąk, SP2 Golcowa

Wyróżnienie:        Emilia Gałuszka, ZS Domaradz

 

Prace oceniało jury w składzie:

  1. Genowefa Gosztyła - przewodnicząca
  2. Sabina Hus - członek
  3. Aleksandra Telesz - członek

 Opiekunowie mogą odbierać nagrody w Klubie wspólnota w Domaradzu w godzinach pracy GOK. (pon. - czw.: 9.00-18; piąt. 12.00-20.00)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-12-22
Data publikacji:2016-12-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Aleksandra Telesz
Liczba odwiedzin:1641